Vodácké tábořiště Loket

Zavítejte do povodí Ohře


Zdravíme všechny dobré lidi, ať vodáky nebo jen ty, co si přijdou k nám posedět na terásku, dát si pivko nebo zahrát na kytaru.

Jsme vodácké tábořiště, které začalo fungovat pod naším vedením v roce 1990, hned jak bylo možné trošku svobodně podnikat. Takže jsme na stejném místě už řádku let a s Vámi, co k nám přijíždíte už po několikáté za ty léta, se dobře známe. Začínali jsme v jedné buňce a myslíme, že jsme to trošku pozvedli, i když neříkáme, že není stále co zlepšovat. Také na tom po každé sezoně pracujeme, ať už od teplých jídel a výběru nápojů, tak až po stanová místa, kde se snažíme stále zvětšovat počet míst a rovinu terénu pro Vás naše ubytované.

Také po stránce sociálních služeb se snažíme dělat něco, aby se Vám u nás líbilo. Máme splachovací WC a sprchy s teplou vodou, připravili jsme lepší ohřev a to tepelným čerpadlem pro Váš větší komfort, aby jste se mohli koupat nepřetržitě a nemuseli čekat, až ČEZ zapne noční proud.

V sezoně 2011 jsme pro Vás vybudovali nové kamené výlezové schody, aby jste se nemuseli drápat z řeky a tahat lodě po kamenech a to na obou Našich kempech, jak v Královském Poříčí tak v Lokti.

Pro sezonu 2014 jsme pro Naše klienty upravili okolí kolem WC a to novou zámkovou dlažbou a opěrnou kamenou zdí pro lepší průchod k dámským toaletám.

Také jsme vyasfaltovali výjezd z kempu Loket, aby jste nehrabali s auty na štěrku při výjezdu a šetřili si gumy na Vašem autíčku.   

A to je asi tak ve zkratce něco o nás a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Image


Využijte výhodných slev

Už myslíme na novou sezónu 2017 a tak jsme připravili pro základní školy,odborná učiliště a gymnázia letní slevovou akci na měsíc květen a červen. Při zapůjčení lodí nebo raftů v naší půjčovně Maskáč dostanete ještě slevu na ubytování v našich kempech Královské Poříči a Loket, a to z původních 100 Kč na 90 Kč na osobu a den.

  • Pro učitelský doprovod jsou lodě a ubytování v našich kempech zdarma
  • Cena vybavené lodě 200 Kč na den
  • Cena vybaveného raftu 600 Kč na den
  • Doprava do místa vyplutí zdarma
  • Cena odvozu lodí a vybavení z místa doplutí po dohodě
  • Tato nabídka platí jen pro školní akce. JardaLoket a půjčovna lodí Maskáč

Upozornění!!! Ceny jednodenního půjčovného lodí.

Po celém sjízdném toku řeky Ohře (stanoviště Cheb, Tršnice, Kynšperk, Šabina, Černý mlýn, Sokolov, Královské Poříčí, Loket, Karlovy Vary) pro Vás po domluvě zajistíme svoz veškerého vybavení, od pádel, vest, barelů, až po lodě, rafty. Zavolejte nám 777 167 779.

Vodácké tábořiště Facebook

Jarda Loket Vodácké tábořiště

Informacepro Vás ... 

Průtok 3s-1
Obsazenost tábořiště Částečně obsazeno
Vodácké tábořiště Královské Poříčí Vodácké tábořiště Loket
Vodácká loděnice a kemp Karlovy Vary informace
Informace o rezervacích ubytování na kempech Královské Poříčí a Loket Vodáckké tábořiště Loket a Královské Poříčí
Novinky pro rok 2017 GPS souřadnice všech kempů na řece Ohři a interaktivní průvodce po řece Ohři vice v kolonce informac
Přeprava zavazadel pro skupiny mezi kempy Informace
Kemp Klašterec nad Ohři Informace
Informace o polohách tábořišť Souřadnice GPS
Přeprava řidičů

Telefonická domluva na 777 167 779

Důležité:

 
Pro sezónu 2019 bude uzavřen jez u porcelánky v Lokti, o možném průchodu jedná sdružení půjčoven Vodacká Ohře.
Kemp Královské Poříčí  bude nově provozovat Obec, která bude mít svého správce.